Niesamowity efekt koloryzacji

Koloryzacja włosów potrafi całkowicie odmienić wygląd człowieka. Mila Farba to produkty, które pozwalają na samodzielne stworzenie mieszanki odcieni w celu uzyskania wymarzonego efektu.

Profesjonalne produkty dla trwałego koloru

Włosy po koloryzacji zyskują wyraźne odcienie, które mogą wpłynąć na cały nasz wygląd. Warto jest sięgnąć po produkty, które nie zaszkodzą naszemu zdrowiu.

Obecnie marki tworzące linie kosmetyków do farbowania włosów odchodzą od stosowania dużej ilości amoniaku. W farbach Mila znajdziesz go jedynie tyle ile jest potrzebne dla lepszego wniknięcia komponentów w strukturę włosa. Taki proces nadaje głęboki odcień oraz żywe kolory.

Co więcej, szukając właściwej farby chcemy być pewni jej skuteczności oraz osiągnięcia oczekiwanego rezultatu. Zalety farby Mila Milaton Professional leżą również w możliwości samodzielnego dobrania wyjściowego odcienia farby.

Samodzielne komponowanie

Mila Farba daje Ci możliwość do skomponowania koloru wedle własnej wyobraźni. Z jej pomocą kolor włosów będzie zależał jedynie od Ciebie. Farby są szczególnie popularne w salonach fryzjerskich, ale z powodzeniem możesz zastosować je również w domu.

Marzy Ci się fioletowy popielaty blond lub intensywny popielaty platynowy? Nic trudnego.

Wybierz tubki z pastą koloryzującą, a następnie połącz je z wodą Milaqua w odpowiedniej proporcji podanej w instrukcji. Możesz je wymieszać pędzelkiem w niemetalowej misce. Powstałą mieszankę rozprowadź równolegle po włosach i pozostaw wskazany czas, a następnie dokładnie spłucz.

W przypadku przygotowania mieszanki skorzystaj z pomocy shakera w celu uzyskania jednolitej konsystencji.

Jeżeli zależy Ci na intensywniejszych odcieniach, a nie odświeżeniu, pozostaw farbę na głowie na dłużej.

Farby z serii Mila dają możliwość nie tylko stałej koloryzacji, ale również:

  • pogłębienia odcieni
  • koloryzacji półpermanentnej
  • eliminacji pomarańczowych odcieni w blondzie
  • rozjaśnienia
  • pełnego pokrycia siwych włosów
  • ujednolicenia
  • likwidacji przebłysków

Dobierz właściwe produkty pod Twoje potrzeby.

Właściwości pielęgnacyjne

Poddawane farbowaniu włosy obciążają się, dlatego warto wybierać takie produkty, które będą miały jak najwięcej naturalnego składu.

Farby Mila zawierają wyciąg z białego wosku pszczelego oraz składniki roślinne, które wpływają na wygląd oraz kondycje włosów. Dzięki nim zyskują również zdrowe refleksy.

Olej jojoba zapobiega powstawaniu porów oraz wygładza strukturę włosów. Dzięki temu stają się miłe w dotyku, mocne oraz elastyczne.  Ekstrakty z roślin wpływają też łagodząco na skórę głowy.

Wybierając farby profesjonalne masz pewność, że trafi do Ciebie sprawdzony i skuteczny produkt, który nie zniszczy Twoich włosów.