Inteligentne rozwiązania w służbie bezpieczeństwu

inteligentne rozwiązania

Jednym z pierwszych skojarzeń, jakie przywołuje na myśl słowo dom, jest bezpieczeństwo. W końcu to właśnie tutaj odpoczywamy z rodziną, relaksujemy się z przyjaciółmi, odpoczywamy. To tutaj chcemy czuć się nie tylko wygodnie, komfortowo, ale także intymnie, odpowiednio chronieni. Dzięki inteligentnym rozwiązaniom jest to możliwe!

Inteligentne rozwiązania a bezpieczeństwo

Na rynku znaleźć można szereg rozwiązań, które bezpośrednio wpływają na podwyższenie stopnia ochrony naszej posesji oraz domu. Jakie to smart rozwiązania? O tym już za chwilę!

System monitoringu

Inteligentne systemy monitoringu w inteligentnym domu to nic innego jak możliwość obserwowania, weryfikowania wszelkich wątpliwości i nadzorowania tego, co się dzieje wokół i w domu, nawet,. gdy znajdujemy się wiele setek tysięcy kilometrów od domu. Jak to możliwe? Otóż smart rozwiązania umożliwiają zdalne sterowanie kamerami. Ponadto reagują na każdy ruch dzięki wbudowanym czujnikom drgań i natychmiast wysyłają informację do domowników, że coś niepokojącego dzieje się na terenie posiadłości.

Inteligentne oświetlenie

Dzięki inteligentnemu oświetleniu można z powodzeniem imitować obecność domowników, co może zmylić potencjalnych złodziei i odstraszyć ich od wtargnięcia do wnętrza domu. To szczególnie przydatne inteligentne rozwiązanie wtedy, gdy wyjeżdżamy na urlop.

Rolety wyposażone w napęd

To rozwiązanie zdecydowanie utrudnia włamanie. Rolety z napędem wyposażone są bowiem w wytrzymałe zabezpieczenia antywłamaniowe. Będą stanowiły one barierę i stawiały opór włamywaczom, co może skutecznie zniechęcić ich do dalszych prób przedostania się do naszego domu.

Bramy z napędem

Do wyboru są bramy z napędem garażowe i wjazdowe. To my mamy pełną kontrolę nad tym, kto może wjechać na teren naszej posesji i przedostać się do garażu bądź naszego domu.