Jak wzmocnić mięśnie, wiązadła i stawy?

gumy do ćwiczeń trening na siłowni

Wykorzystując niekonwencjonalny sprzęt taki jak liny, piłki czy trampoliny możemy zaangażować i zaadaptować nasz układ nerwowy, wzmocnić więzadła oraz stawy oraz popracować nad koordynacją ruchową.

Gumy do ćwiczeń i rezystory

Gumy do ćwiczeń wykonane z wysokiej jakości lateksu pomogą wzmocnić mięśnie głębokie i umożliwią wykonywanie wielu rodzajów ćwiczeń. Możemy korzystać z nich zarówno podczas treningu siłowego, jak i aerobowego. Produkty te są bardzo wytrzymałe, odporne na pękanie i rozciąganie. Zapewniają nam pełne poczucie bezpieczeństwa, nawet ćwicząc z obciążeniem własnego ciała.

Rezystory prędkości przeznaczone są do ogólnorozwojowego treningu. Poprawiają stabilność stawów i zakres ruchów oraz pozytywnie wpływają na koordynację motoryczną. Rezystor szybkościowy używany jest w treningu szybkościowym, aby udoskonalić zwinność oraz koordynacje.

Obciążniki i kamizelki obciążeniowe

Obciążniki to doskonały pomysł na wzmocnienie mięśni poszczególnych części ciała. Idealnie sprawdzą się podczas aerobiku lub joggingu. Wykonane są z wytrzymałego nylony oraz z poliuretanu, oraz wyposażone w pasy wraz z rzepem, aby zapewnić bezpieczeństwo oraz komfort w trakcie ćwiczeń. Różne warianty obciążników pozwalają tak dobrać ciężar, aby dopasować go do swojej kondycji fizycznej, wagi oraz specyfikacji treningu. Kamizelki treningowe z obciążeniem to wielofunkcyjne rozwiązanie, idealne dla tych, co chcą zwiększyć poziom trudności swoich treningów. Regulacja oraz staranne wykonanie zapewnia komfort i bezpieczeństwo w trakcie treningów.